حصارکشی اطراف مخزن چاه آب شرب شهر حکم آباد انجام شد

در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، شرکت پارس فولاد سبزوار اقدام به حصارکشی و محوطه سازی مخزن آب شرب شهر حکم آباد نمود.

شهرام نیکنام با بیان این مطلب گفت: باتوجه به تاکید مدیریت شرکت پارس فولاد سبزوار مبنی ‌بر نگاه استراتژیک به مسئولیت‌های اجتماعی در منطقه، ایجاد دیوار اطراف چاه و مخزن آب شهر حکم آباد در دستور ساخت قرار گرفت. این عملیات در مدت زمان ۱۵۰ روز و با بودجه ­ای بالغ بر ۴٫۵ میلیارد ریال به اتمام رسید.

مدیر توسعه شرکت پارس فولاد سبزوار خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت مخزن و در معرض سیل قرار داشتن مستحدثات آن، مدیریت امور آب و فاضلاب جوین اقدام به طراحی دیوار و حفاظ اطراف محوطه جهت حفاظت تاسیسات و همچنین دیوار سنگی سیل­ بند و اجرای گابیون جهت جلوگیری از آب شستگی در محل عبور خط لوله نمود. پس از آن، محل اجرای عملیات توسط کارشناسان واحد توسعه مورد بازدید قرار گرفت. با بررسی نقشه­ ها و انطباق آن با نیازهای امور آب و فاضلاب، نقشه ­ها تایید و شرح خدمات و برآورد اجرای عملیات، تهیه و با برگزاری مناقصه پیمانکار اجرایی تعیین شد.

مدیر توسعه شرکت پارس فولاد سبزوار در پایان با تقدیر از حمایت­ های دکتر شعبانی مدیرعامل شرکت و هیات مدیره، از همکاران پرتلاش در واحد توسعه که در اجرای این پروژه دخیل بودند، تقدیر کرد.